Výsledky 2017

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Bydlisko: Krajina: Čas:
1. M: 1. Peter Fraňo 1996 Chata M.R.Stefanika Brezno   SVK 02:42:35
2. M: 2. Matúš Vnenčák 1988 DYNAFIT Poprad   SVK 02:47:41
3. M: 3. Peter Volnár 1988 Horoklub BB Banská Bystrica   SVK 02:54:37
4. M: 4. Zdeno Longauer 1972 Krizna krizom krazom Banska Bystreica   SVK 02:55:07
5. M: 5. Ákos Eördögh 1991 Hoka Team Hungary Szirmabesenyő   HUN 02:59:59
6. M: 6. Marian Davidik 1977 Devinska Nova Ves Bratislava   SVK 03:06:51
7. M: 7. Ľubomír Juroš 1970 GEO SPORT TEAM Brezno   SVK 03:09:54
8. M: 8. Roman Trtek 1986 Filistin Liptovsky Ondrej   SVK 03:12:42
9. M: 9. Matej Orság 1987 All4Run Košice Košice   SVK 03:14:26
10. M: 10. Lukáš Koprivý 1992 UPJŠ Nižná Slaná   SVK 03:14:46
11. M: 11. Tomáš Kačmarčík 1975 Inov-8 CZ&SK Team SVIT   SVK 03:15:07
12. M: 12. Gabriel Šlárko 1985 irawyou Košice   SVK 03:16:24
13. M: 13. Andrej FEIK 1972 Geriatrix Rudlová Banská Bystrica   SVK 03:18:30
14. M: 14. Dano Vojtek 1981 Buclovany Svidník   SVK 03:22:05
15. M: 15. Peter Blažek 1994 KTŠ UMB Banska Bystrica Detvianska huta   SVK 03:25:51
16. M: 16. Vladimír Buchal 1963 MŠK-AK Žiar nad Hronom Kremnica   SVK 03:28:05
17. M: 17. Tomáš Vereb 1974 xxx Košice   SVK 03:32:23
18. M: 18. Peter Gontkovič ml. 1991 Poprad Poprad   SVK 03:35:13
19. W: 1. Alena Slaná 1974 OZ Svetielko nádeje   SVK 03:36:13
20. M: 19. Zdenko Falat 1998 Furča Košice   SVK 03:37:46
21. M: 20. Jakub Herstek 1992 Bartošovce Bardejov   SVK 03:38:27
22. W: 2. Janka Gombalová 1991 KTŠ UMB BB Hriňová   SVK 03:38:40
23. W: 3. Marína Kissová 1988 irawyou Košice   SVK 03:40:50
24. M: 21. Matúš Orlovský 1986 Košice Košice   SVK 03:42:41
25. M: 22. Marián Lutter 1974 klub ne klub Prešov   SVK 03:44:27
26. W: 4. Michaela Kucháriková 1992 AC Kriváň Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš   SVK 03:47:39
27. M: 23. Martin Szallay 1990 ANDORINHAS Smolnik   SVK 03:47:39
28. M: 24. Lukáš Belák 1989 Roznava Roznava   SVK 03:48:04
29. M: 25. Pavol Valach 1989 Sibír Vysoké Tatry   SVK 03:56:36
30. M: 26. Július Vilk 1976 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 03:59:47
31. W: 5. Veronika Volnárová 1992 Dynafit Banska Bystrica   SVK 04:00:43
32. M: 27. Štefan Lipták 1989 Gemerský Sad Gemerský Sad   SVK 04:03:18
33. M: 28. Michal Ragáč 1985 RUNNINGTEAMZV Zvolen   SVK 04:06:06
34. M: 29. Richard Lacko 1980 žiadny Košice   SVK 04:06:15
35. M: 30. Ladislav Halász 1988 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 04:09:20
36. M: 31. Oskar Greš Vala 1977 Vitalcity Košice   SVK 04:09:54
37. M: 32. Peter Múdry 1975 Kosice Kosice   SVK 04:09:59
38. M: 33. Tomáš Matejíček 1990 Run forest, run! Nový Smokovec   SVK 04:12:38
39. M: 34. Kristián Bačík 1991 Soccorso Alpino Suchá nad Parnou   SVK 04:16:54
40. M: 35. Radovan Lukac 1973 CK Peklisko Kosice Kosice   SVK 04:18:29
41. M: 36. Vladimír Dančišin 1976 Prešov Prešov   SVK 04:18:48
42. M: 37. Peter Pápai 1979 Bezci LC Lucenec   SVK 04:19:23
43. M: 38. Tomáš Malina 1982 Košice Košice   SVK 04:22:17
44. M: 39. Marek Klus 1976 SRTG Košice Košice   SVK 04:24:34
45. M: 40. Marián Zavecky 1980 SC Road Runners Prešov   SVK 04:25:11
46. M: 41. Peter Hanula 1991 Team Drobci Spišská Nová Ves   SVK 04:25:49
47. M: 42. Roman Samko 1973 Ohana Košice – Šaca   SVK 04:29:15
48. M: 43. Milan Olejar 1983 Kosice Kosice   SVK 04:29:48
49. M: 44. Rastislav Tajblik 1978 TJB Beniakovce   SVK 04:32:04
50. M: 45. Peter Lakatoš 1986 Košice Košice   SVK 04:32:21
51. W: 6. Andrea Repková 1976 O5 BK Furča Košice   SVK 04:32:21
52. M: 46. Jakub Vošček 1994 Poprad Poprad   SVK 04:35:26
53. M: 47. Marek Rudinský 1987 Atleti BS Banská Štiavnica   SVK 04:36:56
54. M: 48. Michael Kordik 1979 Kosice Kosice   SVK 04:37:22
55. W: 7. Lucia Dančišinová 1981 Prešov Prešov   SVK 04:44:46
56. M: 49. Jakub Hanák 1993 Team Drobci Spišská Nová Ves   SVK 04:45:30
57. W: 8. Žaneta Matulová 1975 Košice Košice   SVK 04:47:01
58. M: 50. Jan Pastor 1972 BK PESA kosice   SVK 04:53:47
59. M: 51. Michal Harach 1974 Krunners Košice   SVK 05:00:57
60. M: 52. Vladimir Vojtek 1981 BERRYVE.sk Presov   SVK 05:02:04
61. M: 53. Peter Gontkovič st. 1964 Svit Svit   SVK 05:02:14
62. M: 54. Gregor Calka 1975 RRT Radzymin   POL 05:02:23
63. W: 9. Agnieszka Calka 1977 RRT Radzymin   POL 05:02:53
64. W: 10. Alice Curtin 1992 Boyhorse Kosice   SVK 05:14:48
65. W: 11. Melanie Bruce-Miller 1989 Marea Kosice   SVK 05:18:13
66. M: 55. JEROME HORTELANO 0 FRANCUZ KOSICE KOSICE   OTH 05:18:32
67. W: 12. Natália Miľanová 1987 RunningTeamZV Zvolen   SVK 05:21:22
68. M: 56. Marian Kuzmiak 1964 pro-body triatlon team Košice Kosice   SVK 05:36:02
69. M: 57. Martin Nakata 1977 Košice Kosice   SVK 05:45:37
70. M: 58. Martin Hluchý 1970   SVK 05:46:45
71. M: 59. Peter Remias 1977 Active Life Kosice Kosice   SVK DNF